Piknik sąsiedzki na Żoliborzu Południowym w sobotę 20/09

W sobotę, 20 września, w godzinach 11-15, zapraszamy Państwa na sąsiedzki piknik, który odbędzie się na skwerze na rogu ulicy Przasnyskiej i Krasińskiego.

Organizatorem jest stowarzyszenie „Nowy Żoliborz”, założone ostatnio przez grupę kilkudziesięciu mieszkańców zaangażowanych w działalność na rzecz mieszkańców nowych osiedli żoliborskich.

Nasz piknik będzie okazją , by poznać swoich sąsiadów, dowiedzieć się o planowanych w okolicy zmianach a także by skorzystać z wielu atrakcji dla dorosłych i dla dzieci, takich jak:
– zabawy sportowe (m.in. trening piłkarski dla dzieci)
– zajęcia plastyczne
– gry planszowe dla dzieci i dorosłych

Na pikniku będą napoje (sfinansowane przez sponsora) oraz foodtruck z jedzeniem, natomiast zachęcamy wszystkich do przyniesienia ciast i słodyczy. Impreza ma charakter niekomercyjny, innymi słowy im więcej przyniesiemy, tym więcej będziemy mieli potem dla siebie do jedzenia :-)

Zachęcamy też do przyniesienia kocy – ma być ciepło, liczymy, że będzie słonecznie, będzie można miło spędzić czas na trawie.

Patronat nad piknikiem objął Burmistrz dzielnicy Żoliborz, pan Krzysztof Bugla.

Ponadto na pikniku będą przedstawiciele urzędu dzielnicy – będzie można m.in. dopisać się do rejestru wyborców a także pobrać pobrać formularze potrzebne do meldunku.

Serdecznie zapraszamy w najbliższą sobotę i zachęcamy do sprawdzania aktualności na wydarzeniu na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1494646334107394

Piknik Sąsiedzki

0 Odpowiedzi do “Piknik sąsiedzki na Żoliborzu Południowym w sobotę 20/09”


Obecnie nie ma możliwości komentowania.